Bestuur

Bij de oprichting is vastgelegd dat het bestuur uit tenminste 3 leden bestaat. Zo is het ook begonnen. De 3 oprichters van de vereniging vormden het eerste bestuur. Ze besloten in tweede termijn dat het goed zou zijn het bestuur uit te breiden tot 5 leden. Aansluitend viel het besluit de uitbreiding voorlopig te beperken tot vier leden.
Zie hieronder de samenstelling van het bestuur vanaf de oprichting op 8 mei 2013

van 8 mei 2013 tot 14  november 2013:
– Huib de Vet, voorzitter
– Theo Capel, secretaris/penningmeester
– Pitt Treumann, algemeen lid

Van 14 november 2013 tot 28 mei 2014:
– Pitt Treumann, wnd. voorzitter
– Theo Capel, secretaris/penningmeester

Van 28 mei 2014 tot heden:
– Pitt Treumann, voorzitter
– Theo Capel, secretaris/penningmeester
– Els van Eijden, algemeen lid
– Joep Hesseling, algemeen lid